Miniony tydzień w grupie "Pszczółki" poświęcony był sportom zimowym ⛷️🏂. Dzieci między innymi poznały zimowe dyscypliny sportowe, dowiedziały się czym są Zimowe Igrzyska Olimpijskie 🏆, a także wykonały pracę plastyczną przedstawiającą narciarza ⛷️. Zwieńczeniem całego tygodnia i niewątpliwie największą atrakcją były zawody sportowe 🙂. Choć pogoda nam ku temu nie sprzyjała, wspólnymi siłami daliśmy radę i zorganizowaliśmy zawody w klasie 🙂🙃. Dzieci podzielone na dwa zespoły, rywalizowały ze sobą aż w 5 kategoriach. Pojawiły się elementy hokeja 🏒, wyścigi na saneczkach 🛷, jazda na nartach 🎿, skoki ⛷️,     a także rzuty śnieżką do celu ❄️. Oczywiście całe zawody odbywały się w myśl zasady "fair play" 👏. Na koniec kapitanowie drużyn podsumowali zdobyte punkty       i ogłosili zwycięzców, którym wręczono puchary 🏆.

Oj działo się, z resztą zobaczcie Państwo sami fotorelację 📷.