Z okazji dnia Babci i Dziadka dzieci z Domowego Przedszkola przygotowały występ artystyczny. W przepięknej scenografii przedszkolaki recytowały wiersze przeplatane wzruszającym śpiewem. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności. Oczywiście nie zabrakło też własnoręcznie zrobionych upominków, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom.
   Po części artystycznej przedszkolaki zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
   To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Delfinki

Tygryski