Głównym założeniem programu jest promowanie wśród dzieci czytania literatury dziecięcej jako sposobu na ich rozwój i kształcenie, zdobywanie wiedzy i wychowanie szczęśliwego człowieka oraz kształtowanie postaw społecznych u dzieci.

Więcej informacji o projekcie poniżej:

W tym roku realizujemy autorski projekt "Misiowe czytanki na dobre poranki", każdy dzień zaczynamy od ciekawej lektury 📖📚. W "warzywnym" tygodniu nie mogło zabraknąć opowieści o 🥕🥕🥕pt. "Za dużo marchewek". Książeczka pokazuje, że przyjaźń i dzielenie się z innymi są ważniejsze niż posiadanie. Cały dzień było nam wyjątkowo - marchewkowo😊🥕🧸.

"Coraz bardziej Święta... "🌠🎄
W ramach projektu "Misiowe czytanki na dobre poranki" dziś Misie🐻 wysłuchały historii Elfa Bazylego oraz poznały wiele ciekawostek dotyczących Świąt Bożego Narodzenia🎄. Na koniec wykonały piękne Szopki🌠