Dzieci z grupy Misie i Wiewiórki w tym roku będą uczestniczyć w Ogólnopolskim  Projekcie Edukacyjnym "Angielski jest fun-tastyczny!".

   Głównym celem jest pokazanie przedszkolakom jak ważna w naszych czasach jest znajomość języka angielskiego, rozbudzenie zainteresowania krajami anglojęzycznymi oraz zapoznanie dzieci i nauczycieli z ideą dwujęzycznego nauczania.

   Więcej informacji o projekcie poniżej⬇️⬇️⬇️

Zadanie 4 - "Wykonanie flashcards"

   "Angielski jest fun-tastyczny" i kolejne wykonane działanie w ramach realizacji tego projektu. Tym razem dzieci z grupy Wiewiórki wykonały flashcards. A że właśnie na zajęciach z angielskiego poznajemy nazwy owoców i warzyw to działanie z kartami tylko pozwoliło dzieciom utrwalić sobie poznane słownictwo.

Zadanie 17 - "Książka o mnie"

   Dzisiaj dzieci z grupy Misie wykonały pierwsze zadanie w ramach realizacji projektu "Angielski jest fun-tastyczny" pt. All about me.

Zadanie 19 - Rozśpiewane paluszki "One little finger"

Wiewiórki i ich wykonanie piosenki "One little finger" w ramach projektu "Angielski jest fun-tastyczny".

Zadanie 20 - Konkurs "Najpiękniejsza dekoracja z dyni"

📣📣 Z przyjemnością informujemy, że rodzinny konkurs "Najpiękniejsza dekoracja z dyni" zrealizowany w ramach projektu został rozstrzygnięty. Jury w składzie: Anna Pokrzywińska, Urszula Łączny i Karolina Marchewka wyłoniły zwycięzców. Nie miały łatwego zadania, gdyż wszystkie prace były ciekawe, staranne i oryginalne. Po długich obradach Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
I miejsce - Mikołaj Gadzina gr. Tygryski🐯
II - miejsce - Natalia Bała gr. Sówki🦉
III miejsce - Nikodem Komenda gr. Wiewiórki 🐿️
Wyróżnienia:
Adela Komenda gr. Tygryski🐯
Felicja Filipowicz gr. Misie🐻
Aleksander Kluska gr. Wiewiórki 🐿️
Zapraszamy do podziwiania pięknych prac w holu przy wejściu do szkoły.
Gratulujemy!!!