Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w kalendarzu. Wnuki, i te małe, i te całkiem już duże pędzą z życzeniami do swoich dziadków. Z tej okazji         w Domowym Przedszkolu 20 stycznia odbyła się wielka uroczystość, na którą licznie przybyli zaproszeni gości - babcie i dziadkowie. Jeszcze w atmosferze świąt,      w którą wprowadziły Nas "Misie" celebrowaliśmy ten dzień. Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały pastorałki i kolędy, które ćwiczyły na tą uroczystość. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Występy swoich wnucząt dziadkowie nagradzali gromkimi brawami. Uwieńczeniem cudownego spotkania  były życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności i uśmiechu, a także wspólne zaśpiewanie "Sto lat".

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków. I za rok znów się spotkamy z naszymi dziadkami.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!!!