Więcej na temat innowacji znajdziecie Państwo klikając w ikonkę

Kulinarne eksperymenty - robimy sałatkę owocową

We wtorek 4 października grupa Sówki, przygotowała własnoręcznie sałatkę owocową. Dzieci wykorzystały do tego owoce, które omawialiśmy podczas zajęć. Były jabłka, gruszki, śliwki, brzoskwinie, winogrona, a nawet  banany. Dzieci samodzielnie kroiły przestrzegając zasad bezpieczeństwa przy posługiwaniu się nożem.

Sałatka wyszła wspaniała.

Ciasto marchewkowe Sówek

Dziś grupa Sówki przygotowała ciasto marchewkowe. Dzieci z zapałem  dodawały i sprawdzały składniki. Po przygotowaniu masy, cała grupa zaniosła ciasto do wypieczenia w naszej szkolnej kuchni.
Dzięki uprzejmości Pań Kucharek Sówki mogły spróbować swojego wypieku.
   Wszystkim bardzo smakowało:)

Pierniczki Sówek

🎄🍪Ojej cóż za zapach
cynamon goździki